Elbise Dikelim Etkinliği Biten Elbiseler Part 1

Hayırlı günler arkadaşlar.
Elbise etkinliğinde bitiren arkadaşlarımın bir bölümünün çalışmalarını bekletmeden yayınlıyorum. Ben de yarım olanı değil de kızımın elbisesini ilk önce bitirdim. Halasının düğününde giydiği için ona öncelik verdim.
Geceli gündüzlü diktim diyebilirim. Nasıl bitirdim bende bilmiyorum. Ne siz sorun ne ben söyleyeyim :) Çok sıkışık bir dönemdi.
Etkinliği Haziranın ikinci hafta sonuna kadar uzattığımı söylemiştim. Bu hafta başımı kaşıyacak vaktim yok gibi. Ben de yarım olan elbisemi önümüzdeki hafta bitireceğim inşaAllah. Yalnız kızımın elbisesinin fotoğraflarını fırsat bulup da çekemedim. Şu yoğunluğum bir geçsin paylaşacağım.
Şimdi elbiselerini bitirip paylaşanların resimlerine geçelim.

http://yakaignesi.blogspot.com.tr/2014/04/elbise-etkinligi.html#more 

Elbisesini ilk bitiren yaka iğnesi bloğunun sahibi Meral Hanım'dı. Maşallah hızına hayran kaldım :) Ben duyuruyu yaptıktan iki gün sonra bitirmişti. Meral Hanım elbise etkinliğinde kullandığım resimdeki elbiseyi dikmiş. Çok hoş olmuş. Eline emeğine sağlık. Daha fazlası için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.http://azeridikissever.blogspot.com.tr/2014/05/etkinlik-elbisemi-bitirdim.html

Bu elbisede azeri dikiş severimizin yaptığı çalışma. Rengi ve modeli gerçekten çok hoşuma gitti. Kullanışlı da olmuş. Üstündeki dantel yeleği çıkarınca başka kombinler de yapılabilir. Dikiş severimizin eline sağlık. Daha fazlası için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.

Dikişe dair blog arkadaşımızın diktiği elbise. Buna da çok amaçlı diyebiliriz. Hem tunik olarak hem de elbise olarak kullanılabilir. Hoş bir parça olmuş. Eline emeğine sağlık. Daha detaylı görüntüler için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.

http://dikisedair.blogspot.com.tr/2014/05/etkinlik-elbisem-bittiii-volanl-elbise.html

Yeşim Dölekoğlu dikiş severimizin yaptığı çalışma. Yaz için bire bir elbise olmuş. Cıvıl cıvıl desenleri çok hoşuma gitti. Bu kendine diktiği elbise. Bir de kız kardeşine dikmiş. Kız kardeşine diktiğini de görmek için bloğunu ziyaret edebilirsiniz. Eline emeğine sağlık.

http://yesimdolekoglu.blogspot.com/2014/05/elbisemi-diktim.html
Sade Heceler de çok güzel iki çalışma yapmış. Hatta yeleği nasıl yaptığını da bloğunda ayrıntılı anlatmış. Daha detaylı görmek isteyenler sade hecelerin bloğunu ziyaret edebilirsiniz. Eline sağlık.
http://sadeheceler.blogspot.com.tr/2014/05/etkinlik-elbisesi-kirazl-klos-elbise.htmlAdaşım dikiş dünyam bloğunun sahibi sevgili Zeyneb'in diktiği elbise de çok hoşuma gitti. Sade ve güzel. Tam yazlık bir elbise olmuş. Kendine de çok yakışmış. Daha fazla detaylı görüntüler için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.


http://dikisdunyam.blogspot.com.tr/2014/05/elbise-ekinligi.html#.U4tPvfl_t1Y


Sevgili Ferhan Hanım'ın diktiği elbise. lacivert rengi giysilerde ben de çok severim. Çok hoş olmuş. Kendine de yakışmış. Daha fazlası için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.
http://amatorterzilerklubu.blogspot.com.tr/2014/05/etkinlik-elbiseeem.html

Sümeyye Anıl'ın diktiği elbise. Desenleri çok güzel ve yerinde kullanmış. Böyle denk getirmeleri ben de çok seviyorum. Ayrıca kendisine de çok yakışmış. Bloğunda da nasıl yaptığını ayrıntılı olarak açıklamış. Görmek için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.
http://anil-88.blogspot.com.tr/2014/05/geyikli-elbise.html

Sevgili Saadet'in yaptığı çalışma. Leopar desen elbise. Gerçekten çok güzel olmuş. eminim üzerin de de çok hoş durmuştur. Eline emeğine sağlık. Daha fazlası için bloğunu ziyaret edip, saadetin yeniden açtığı bloğunu takibe alabilirsiniz.
http://saadetyamak.blogspot.com.tr/2014/05/yazlk-leopar-elbise.html


http://artikkizimicinoruyorkum.blogspot.com.tr/2014/05/etkinlik-elbisesi.html

Bu da etkinliğe sonradan katılan artık kızım için örüyorum bloğunun sahibinin yaptığı elbise. Elbiseyi kızı için dikmiş. Gerçekten çok hoş ve şeker bir elbise olmuş. Sanırım bir de kendine dikiyormuş. Onu da bitince paylaşacak. Daha fazlası için bloğunu ziyaret edebilirsiniz.

Katılan arkadaşlarımın ellerine emeklerine sağlık. Diktiklerini güle güle iyi günlerde giysinler.
Allaha emanet olun. Görüşmek üzere.

Devam edecek.


19 yorum:

 1. hepsi çok güzel olmuş herkesin eline sağlık. Bende bir tane daha dikiyorum inşallah iki elbise birden paylaşacağım Fatma hanım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten de güzel bir etkinlik oldu. İnşaAllah önümüzdeki hafta sonuna doğru bir yayın daha yapacağım. Seninklileri de bekliyorum. Sevgiler

   Sil
 2. Hepsi birbirinden güzel olmuş..:)
  Güzel bir etkinlik oldu gerçekten..:)

  YanıtlayınSil
 3. Hepsi birbirinden güzel olmuş bende yayınladım elbisemi ama sana nasıl göndereceğim resmi bilmiyorum .Ayrıca elbise etkinliği için teşekkür ederim aklımdaki elbiseyi dikmek için bir fırsat oldu

  YanıtlayınSil
 4. AAAA bir an önce halletmeliyimmmm... :)

  YanıtlayınSil
 5. Herkes döktürmüş, ne güzel elbiseler öyle. Bayıldım her birine. Ben de fotoğraflarımı çekebilsem de hazırlasam yayınımı artık :)

  YanıtlayınSil
 6. Hepsi birbirinden güzel olmuş. Farklı çalışmalar bir araya gelince enerjisi başka güzel oluyor. Hepsinin ellerine sağlık. Bende bitirdim ama yayinlayamadim. Bekleyin geliyorum.

  YanıtlayınSil
 7. Herkesin emeğine sağlık, ben çok oyalandım galiba ama süre uzatılmış ne güzel...bakalım başka ne güzellikler çıkacak?

  YanıtlayınSil
 8. Eh sonunda yayınladım.Haber vereyim dedim.
  http://hobbyismyworld.blogspot.com.tr/2014/06/etkinlik-elbisem-bitti.html

  YanıtlayınSil
 9. Fatma çok sağol canım güzel bir faaliyete vesile oldun.. sayende özene bezene bir elbise diktim kendime :)))) dikilenlerin hepsi birbirinden güzel ellerine sağlık herkesin.

  YanıtlayınSil
 10. emeğinize sağlık fatma hanımcım herkes çok hoş şeyler üretmiş yine

  YanıtlayınSil
 11. Ben de yayınladım Fatma Hanım. İşte adresim. :)
  http://hobylst.blogspot.com.tr/2014/06/etkinlik-elbisem.html#comment-form

  YanıtlayınSil
 12. Vayyy hepsii muhteşem :)) yaptıklarınızı izlemeye bayılıyorum
  Bende hepinizi beklerim: Symcouture.blogspot.fr

  YanıtlayınSil
 13. boyle guzel bir etkinlik yaptiginiz icin cok sagolun,dikilenler cok guzelmis gercekten,sizinde emeyinize saglik...

  YanıtlayınSil
 14. boyle guzel etkinlik yaptınızya emeyinize,yureginize saglik,hepside cok guzel olmus

  YanıtlayınSil
 15. öncelikle bu etkinliği düzenleyen etkinlik sahibemize teşekkür etmek istiyorum. Bu etkinlik sayesinde hızla iki elbise dikildi. Yoksa elimde uzar giderdi diye düşünüyorum. Katılan herkesin ellerine sağlık. Harika elbiseler dikildi. Herkes keyifle giysin ve yenilerini diksin.

  YanıtlayınSil
 16. Yayindayiz! sevgiler :)) http://bickidikesin.blogspot.com.tr/2014/06/etkinlik-birlikte-elbise-dikelim.html?m=0

  YanıtlayınSil
 17. aaa ben bu posta yorum yazmışdım.gelmemiş mi acaba.Hepsi birbirinden güzel bayıldım hepsine,herkesin eline emeğine sağlık.

  YanıtlayınSil
 18. Bende bitirdim ama bir turlu zaman bulup yollayamadim fotoyu, gecmi kaldim acaba???

  YanıtlayınSil